http://www.sovecesitleri.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/711471slide02.pnglink
http://www.sovecesitleri.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/549972resres.pnglink
http://www.sovecesitleri.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/323873sove_projelendirme.pnglink
http://www.sovecesitleri.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/124644slide04.pnglink
http://www.sovecesitleri.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/757054slide05.pnglink
«
»

Anasayfa » söve
A+ R A-
e-Posta Yazdır PDF

SÖVE

Söve binanızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Söve binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir. Bina Yapı tarafından üretilen Söve Cephe Kaplamaları Pencere etraflarında sövelerin altına veya mermerin altına denizlik uygulaması yapılabilir veya sövelerin üst kısmına taç uygulaması yapılabilir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan söveler zeminden daha yüksek bir boyut verirler .

Söve tasarımı söve imalatı ve söve montajı Bina Yapı  tarafından yapılmaktadır.Süsleme ve detay çözümlemelerde kullanılan kapı ve pencere söveleri değişik model ve ebatlarda üretilebilmektedir.Söve binalara dekoratif bir görünüm kazandırır.Dış cephelerde söve uygulaması yapılırken yağmurla birlikte kendini yıkama özelliği olan özel boyalar kullanıldığı zaman ,sövelerin zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur.Pencere etraflarında daha sık kullanılan söveler zeminden daha yüksek bir boyut verirler.Söveler, kilit taşları,taçlar,kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde değişik yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Söve uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır. Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve Söve

SöveSöve Fuga profiliSöve ModelleriSöve Kataloğu3D Söve Tasarımları

Söve binanızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Söve binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir.